Menu

Acronis True Image Home 2010

Základní funkce: Zálohování metodou diskových obrazů, ochrana jedním kliknutím, zálohování souborů a adresářů, jednorázové nastavení, plné - přírůstkové a rozdílové zálohování, funkce Try & Decide, nepřetržitá ochrana systému a dat, šifrování záloh, nástroje pro ochranu soukromí.

Licence: 15 dní Trial verze

Výrobce: Acronis corp.

Lokalizace do českého jazyka: NE

Operační systémy: Windows 2000, Windows XP, Windows Vista, Windows 7

Vyžaduje instalaci: ANO

Acronis True Image zálohuje nejen data, ale i celé disky a to automaticky na bázi diskových obrazů. Podporuje nejen zálohu interních disků, ale také těch připojených přes USB a FireWire. Umí toho však mnohem více (třeba tvoří virtuální jednotky či funkce vyzkoušej a rozhodni se) a tak se hodí nejen ke kopírování obsahu z jednoho HDD na druhý.

Hlavní funkce Acronis True Image

Jednoduché, rychlé zálohování a obnova Acronis True Image Home 2010 poskytuje domácím uživatelům spolehlivé a nadčasové řešení pro zálohování a obnovu operačního systému, aplikací, nastavení a osobních dat.

Přátelské uživatelské rozhraní ve stylu Windows Z intuitivního grafického rozhraní snadno nastavíte, co a kam zálohovat, ať už zálohy ukládáte do lokálního umístění nebo do online úložiště.

Acronis Online Backup™ pro bezpečné uložení záloh Volitelná služba Acronis Online Backup, kterou si můžete dokoupit, vám umožní zálohovat vaše cenná data přes internet do bezpečného uložiště.

Nepřetržitá ochrana dat S funkcí Acronis Nonstop Backup™ budete moci veškeré provedené změny vrátit zpět do libovolného bodu v čase.

Více článků...

  • Acronis True Image Home 2010
  • Recuva - obnova smazaných DAT
  • EaseUs Disk Copy
  • EASEUS Deleted File Recovery
  • HDClone Free Edition
  • Avira AntiVir Rescue System
  •